Sokaklarda İnsan Göremeyen Kediler Evlere Molotof Atıyor

Corona virüsü nedeniyle Türkiyede hatta Dünayda insanlar evden çıkmıyor daha doğrusu çıkamıyor bu durumdan ise insan psikolojisinden çok kedilerin psikolojisi etkilenmiş gibi görünüyor. Son zamanlarda kedilerin insanlara olan sempatisini gerek sosyal medyadan gerek canlı canlı gördük. Kediler insanlarla oynama bayılıyordu hatta insanları oyuncak olarak görüp elinde oynatıyordu. Peki ne olduda bu kediler haber değeri taşıdı evet kara haber tez duyulur başlıktanda belli olduğu üzere kediler evlere gizlice molotof atıyor. Peki kediler evleri neye göre seçiyor ? merak ettik ve bir kediye mikrofonumuzu uzattık.

Kedimiz yukarıdada gördüğünüz gibi gözlükleriyle sanki molotofları biz atıyormuşuzda kendisi sabahtan akşama kadar kitap okuyormuş gibi bir izlenim oluşturmaya çalışıyordu fakat mubarimizin kıvrak zekasıyla kedi kısa bir sürede bildiklerini unuttu ve yaptıklarını bir bir anlatmaya başladı. İşte kedinin sözleri ;

Biz aslında yaşantımıza normal devam ediyorduk sonra bir baktık etrafta insan yok oynayacak kimse bulamadık birbirimizlede oynamaktan sıkılmıştık. Sonra çamur baba lakaplı yaşlı sözü geçer bir kedi geldi ve bizim aklımıza girdi bizde ona uyduk pişmanız ! Bir daha olsa gene yaparız diyerek sözlerini bitirdi.

EN ÇOK OKUNANLAR